​Pojď si užít přírodní plavání s chlapy a medvědy :)
Plavat, slunit se a lenošit budeme na nudapláži u Počernického rybníka.
 
Sraz: 8. 8 . 2019 11:45, Praha, Masarykovo nádraží - pod elektronickými ukazateli odjezdů. Jízdenka pro MHD platí i ve vlacích (kromě SMS jízdenky), máš-li Lítačky nebo jinou platnou jízdenku na MHD, nepotřebuješ kupovat jízdenku. Ostatní si zajistí jízdenku sami (zpáteční jízdenka Praha-Běchovice) nebo jízdenka pro MHD.
 
Odjezd: 12:01 osobním vlakem S1 (Os 9327) do zastávky Praha-Běchovice. (příjezd 12:16)
 Z vlakové stanice Praha-Běchovice se vydáme pěšinou od nejvzdálenější koleje od budovu nádraží podél trati (ve směru vlaku zpět k městu) k Počernickému rybníku. (cca 10 min / 700m).
 
Návrat: Osobní vlaky zpět jezdí každou půlhodinu (vždy v X:15 a X:45 hod) do stanice Praha-Masarykovo nádraží.
 
S sebou: Plavky nejsou potřeba, budeme si užívat přírodního koupání "na Adama" :-) Jedná se o rybník bez jakéhokoliv zázemí či možnosti si cokoliv koupit, proto je nutné vše potřebné vzít s sebou! Nezapomeň tedy na: deku či větší ručník, opalovací přípravky a hlavně pořádnou láhev vody a něco vydatného k snědku ;-)
 
Přijít můžeš samozřejmě po vlastní ose kdykoli během odpoledne - jako medvědi se poznáme :)
Jdeme na naturistickou pláž - a netřeba se obávat, můžeš samozřejmě jít i v plavkách. Pokud nejsi zvyklý, nevadí - věříme že, nasaješ kulturu a "oblomíš se": neřešíme jak kdo vypadá, užíváme si sluníčka a volnosti bez oděvu v přírodě :)
http://naturista.cz/drupal/?q=naturisticke_faq
 
 
Událost je součástí Prague Bears Summer 2019
http://praguebears.cz/BearSummer/